JPBC nowoczesny biurowiec w Lublinie. Komfortowe biura do wynajęcia. Powierzchnie usługowo - biurowe. Wysoki standard, prestiż, świetna komunikacja.
Logo JPBC
Biurowiec JPBC - film
Lokalizacja

Mapa EuropyLublin jest stolicą trzeciego pod względem powierzchni regionu Polski, obejmującego obszar ponad 25 tys. km2 co stanowi 8% powierzchni kraju. Jest jednocześnie największym miastem po prawej stronie Wisły. Pełni centralną rolę w życiu mieszkańców „Polski Wschodniej” w wymiarze handlowym, edukacyjnym i kulturowym. Bliskość granicy oraz zdobyte doświadczenia w relacjach biznesowych z partnerami zza wschodniej granicy, korzystnie wpływają na relacje gospodarcze i tworzą miejsce przyjazne inwestorom. Lublin i okolice to prężnie rozwijający się region. Polepszająca się infrastruktura komunikacyjna, w tym wybudowanie Portu Lotniczego Lublin, dalsza rozbudowa przejść granicznych sprawiają, że pozycja makroregionu lubelskiego znacząco rośnie otwierając drogę dla większej liczby nowych projektów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Mapa lokalna LublinBiurowiec JPBC Business Center położony jest w południowej części Lublina, z ekspozycją elewacji na jedną z najważniejszych arterii drogowych, ulicę Jana Pawła II. Obsługę komunikacyjną z centrum zapewniają ciągi Armii Krajowej, Filaretów, Nadbystrzycka, Krochmalna. Połączenie z obwodnicą miasta możliwe jest Aleją Kraśnicką, będącą fragmentem drogi krajowej nr 19. Planowana jej rozbudowa do standardu drogi ekspresowej zwiększy płynność ruchu w tym rejonie oraz umożliwi jeszcze lepszą dostępność do biurowca. Przebiegające w pobliżu liczne linie autobusowe komunikacji miejskiej oznaczają łatwość korzystania ze środków transportu publicznego przy dojazdach do pracy, a istniejące ścieżki rowerowe wraz z wykonanym w ramach obiektu parkingiem dla rowerów, umożliwią propagowanie ekologicznego sposobu poruszania.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się instytucje ważne dla otoczenia biznesu – banki, ZUS, Urząd Skarbowy, firmy oferujące usługi outsourcingowe. Atrakcyjność miejsca potwierdzają planowane oraz już rozpoczęte inwestycje w tym rejonie miasta. Oddane zostaną do użytkowania powierzchnie hotelowe, usługowe, biurowe i mieszkalne. 

JPBC BUSINESS CENTER: POWIERZCHNIE KOMERCYJNE, LOKALE UŻYTKOWE, BIURA NA WYNAJEM
CopyRIGHT © JPBC